Money Club Üyesi misin?

Üyeysen hemen giriş yapabilir, değilsen ücretsiz üye olabilirsin.

Money Club Üyesi misin?

HADİ BAŞLAYALIM

Servis Kart

Servis Kart

 

Yat-Otel-Servis Kart

Gel sende Money Club’ın faydalarından yararlan.

 
 

Apartman Görevlilerine Kazandıran Kart - Money Club Servis Kart

  • Money Club Servis Kart sahipleri kartları Migros, 5M, Migros jet, Kipa, Macrocenter ya da Sanal Market mağazalarında aylık toplam 500TL ve üzeri alışverişlerde, alışverişlerinin %3'ü değerinde Money kazanacaklardır.
  • Money kazanımı için, alışverişlerde kartın kasadan fiziksel olarak geçirilmesi gerekmektedir.
  • Kazanılan Money’ler, alışverişi takip eden 2 gün içerisinde alışverişin yapıldığı karta yüklenecek ve 31 Aralık 2018 tarihine kadar bütün Migros, Macrocenter, 5M Migros alışverişlerinde kullanılabilecektir. Kipa mağazalarında kazanılan Money’ler yalnızca Kipa mağazalarında harcanabilecektir.
  • Money Club Servis Kart sahipleri kartları ile harcadıkça Money kazanırken aynı zamanda tüm Migroskop indirimlerinden, Money kampanyalarından da faydalanmaktadırlar.
  • Alışveriş kotasına alkollü ürünler, sigara, TL yükleme ve elektrikli/elektronik ürünler, bu kampanyadan kazanılan Money kullanımları ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir.
  • Money Club Servis Kart sahibi olmak için Money Club Servis Kart formunu doldurmanız, Sosyal Güvenlik Kurumu prim belgesi ve TC Kimlik numarası bulunan bir ehliyet yada nüfus cüzdanı fotokopisini en yakın Migros mağazasına teslim etmeniz yeterlidir.
  • Aylık harcamalarınızı Money Club Otel Restoran Kart ile yaptığınız alışverişlerinize ait fişlerden takip edebilirsiniz. Ayrıca 4441044 Çağrı Merkezi’ni arayarak bilgi edinebilirsiniz.

 

 

Web sitemizde çerez kullanımı yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı inceleyiniz.

Giriş Yap / Üye Ol

Kayıt formuna yönlendiriliyorsunuz.

Giriş yapmak için Money Club kartınızı aşağıdan seçebilirsiniz.

Seç

Kart numarası

Son alışveriş yeri

Tarihi

{{card.cardNo}}

{{card.store}}

{{card.date}}

{{redirectMessage}}