Money Club Üyesi misin?

Üyeysen hemen giriş yapabilir, değilsen ücretsiz üye olabilirsin.

Money Club Üyesi misin?

HADİ BAŞLAYALIM

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

 • Money Club’a Nasıl Üye Olabilirim?

  Money Club’a üye olmak için Money Club kayıt formunu doldurman gerekmektedir. Kayıt formuna buradan ulaşabilirsin.  Üyelik formunda bulunan kart numarası kısmını boş bırakarak kendine sanal kart oluşturabilirsin. Kartını oluşturduktan sonra cep telefonun ile alışveriş yapabilirsin.

  Money Club Kart satın aldıysan, kartın üzerinde bulunan 16 haneli kart numarasını üyelik formunda bulunan kart numarası bölümüne yazmayı unutma. Money Club kartın ile üyeliğini oluşturduktan sonra kartın yanında olmasa da cep telefonun ile alışveriş yapabilirsin.

 • Money Club kartım kayboldu, ne yapmalıyım?

  Eğer Money Club Kartın kaybolduysa kartını kaybettiğini 444 10 44’ü arayarak bildirmen gerekmektedir. Tekrar kart sahibi olabilmek için herhangi bir Migros Mağazasından 1,5 TL. karşılığında yeni bir Money Club Kart satın alabilir ya da kayıt formunda kart numarası kısmını boş bırakarak kendine sanal kart oluşturabilirsin.

 • Çekilişlere nasıl katılacağım?

  Money Club Kart , Money Bonus Kart veya Money Club Kart özellikli diğer kartlara sahip olan ve bu kartlar ile  Money Club sadakat programına üye olan kullanıcılar, Money Club kapsamında düzenlenen çekiliş kampanyalarına, kampanyaya katılım koşullarını yerine getirdiklerinde otomatik olarak katılabilmektedir.

 • Money’lerimi ve harcamalarımı nasıl takip edebilirim?

  Yapmış odluğun harcamaları, kazandığın/harcadığın Money’lerini ve alışveriş geçmişine buraya  tıklayarak, Migros Mobil Uygulaması’na giriş yaparak ve ya 4441044 Çağrı Mekrezimizi arayarak takip edebilirsin.

 • Kartım arızalandı ne yapmalıyım?

  Money Club Kartınız arızalandıysa, size ücretsiz olarak yeni bir Money Club Kartı verilecektir. Arızalanan kartınızın numarası ve yeni almış olduğunuz Money Club Kartınızın numarası sistemde birleştirilecek ve arızalanan kartınızdaki tüm bilgiler yeni aldığınız karta aktarılacaktır.

Web sitemizde çerez kullanımı yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı inceleyiniz.

Giriş Yap / Üye Ol

Kayıt formuna yönlendiriliyorsunuz.

Giriş yapmak için Money Club kartınızı aşağıdan seçebilirsiniz.

Seç

Kart numarası

Son alışveriş yeri

Tarihi

{{card.cardNo}}

{{card.store}}

{{card.date}}

{{redirectMessage}}