Ana Sayfa  /  Macrocenter'dan Size Özel Macrojest!

Mevsimin Tazesi Nar

5 - 30 Kasım 2018 tarihlerinde kampanya kapsamında Macrocenter mağazalarında kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile yapılan nar alışverişine %15 indirim yapılacaktır. Kampanya sadece taze mevsim meyveleri ürünlerinde geçerlidir. Konserve ve donuk ürünleri ve kuru meyve ürünleri dahil değildir. Kampanya kapsamında her müşteri en fazla 15 TL indirim alabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarından indirim kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Teknik sorunlar nedeniyle düşmeyen indirimler 2 işgünü içerisinde Money Club karta yansıtılacaktır.

Geçmiş Kampanyalarımız

Mevsimin Tazesi Mandalina

3 - 31 Ekim 2018 tarihlerinde kampanya kapsamında Macrocenter mağazalarında kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile yapılan mandalina alışverişine %15 indirim yapılacaktır. Kampanya sadece taze mevsim meyveleri ürünlerinde geçerlidir. Konserve ve donuk ürünleri ve kuru meyve ürünleri dahil değildir. Kampanya kapsamında her müşteri en fazla 15 TL indirim alabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarından indirim kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Teknik sorunlar nedeniyle düşmeyen indirimler 2 işgünü içerisinde Money Club karta yansıtılacaktır.

Mevsimin Tazesi Üzüm

3-31 Ağustos 2018 tarihlerinde kampanya kapsamında Macrocenter mağazalarında kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile yapılan üzüm alışverişine %15 indirim yapılacaktır. Kampanya sadece taze mevsim meyveleri ürünlerinde geçerlidir. Konserve ve donuk ürünleri ve kuru meyve ürünleri dahil değildir. Kampanya kapsamında her müşteri en fazla 15 TL indirim alabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarından indirim kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Teknik sorunlar nedeniyle düşmeyen indirimler 2 işgünü içerisinde Money Club karta yansıtılacaktır.

Mevsimin Tazesi Şeftali

6-31 Temmuz 2018 tarihlerinde kampanya kapsamında Macrocenter mağazalarında kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile yapılan şeftali alışverişine %15 indirim yapılacaktır. Kampanya sadece taze mevsim meyveleri ürünlerinde geçerlidir. Nektarin ürünleri, konserve ve donuk ürünleri ve kuru meyve ürünleri dahil değildir. Kampanya kapsamında her müşteri en fazla 15 TL indirim alabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarından indirim kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Teknik sorunlar nedeniyle düşmeyen indirimler 2 işgünü içerisinde Money Club karta yansıtılacaktır.

Mevsimin Tazesi Kiraz

6-30 Haziran 2018 tarihlerinde kampanya kapsamında Macrocenter mağazalarında Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile yapılacak Kiraz alışverişine %15 indirim yapılacaktır. Kampanya sadece taze mevsim meyveleri ürünlerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında her müşteri en fazla 15 TL indirim alabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarından indirim kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Teknik sorunlar nedeniyle düşmeyen indirimler 2 işgünü içerisinde Money Club karta yansıtılacaktır.

Mevsimin Tazesi Erik

7-31 Mayıs 2018 tarihlerinde kampanya kapsamında Macrocenter mağazalarında Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile yapılacak Erik Papaz alışverişine %20 indirim yapılacaktır. Kampanya sadece taze mevsim meyveleri ürünlerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında her müşteri en fazla 20 TL indirim alabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarından indirim kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Teknik sorunlar nedeniyle düşmeyen indirimler 2 işgünü içerisinde Money Club karta yansıtılacaktır.

Mevsimin Tazesi Çilek

3-30 Nisan 2018 tarihleri arasında kampanya kapsamında Macrocenter mağazalarında kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile yapılan Çilek alışverişine %15 indirim yapılacaktır. Kampanya sadece taze çilek ürünlerinde geçerlidir. Konserve ve Donuk ürünleri, kurutulmuş ve altın çilek ürünleri dahil değildir. Kampanya kapsamında her müşteri en fazla 15 TL indirim alabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarından indirim kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Teknik sorunlar nedeniyle düşmeyen indirimler 2 işgünü içerisinde Money Club karta yansıtılacaktır.

Mevsimin Tazesi Kırmızı Pancar

5-31 Mart 2018 tarihlerinde kampanya kapsamında Macrocenter mağazalarında kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile yapılan pancar alışverişine %15 indirim yapılacaktır. Kampanya sadece taze mevsim meyveleri ürünlerinde geçerlidir. Konserve ve donuk ürünleri ürünleri dahil değildir. Kampanya kapsamında her müşteri en fazla 15 TL indirim alabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarından indirim kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Teknik sorunlar nedeniyle düşmeyen indirimler 2 işgünü içerisinde Money Club karta yansıtılacaktır.

Mevsimin Tazesi Portakal

1-28 Şubat 2018 tarihlerinde kampanya kapsamında Macrocenter mağazalarında kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile yapılan portakal alışverişine %20 indirim yapılacaktır. Kampanya sadece taze mevsim meyve ürünlerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında her müşteri en fazla 20 TL indirim alabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarından indirim kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Teknik sorunlar nedeniyle düşmeyen indirimler 2 işgünü içerisinde Money Club karta yansıtılacaktır.

Mevsimin Tazesi Balkabağı

5 - 31 Ocak 2018 tarihlerinde kampanya kapsamında Macrocenter mağazalarında kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile yapılan Balkabağı alışverişine %20 indirim yapılacaktır. Kampanya sadece taze mevsim meyve ürünlerinde geçerlidir. Dogranmis ve ayiklanmis meyve harictir. Kampanya kapsamında her müşteri en fazla 20 TL indirim alabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarından indirim kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Teknik sorunlar nedeniyle düşmeyen indirimler 2 işgünü içerisinde Money Club karta yansıtılacaktır.

Mevsimin Tazesi Ayva

6- 31 Aralık 2017 tarihlerinde kampanya kapsamında Macrocenter mağazalarında kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile yapılan ayva alışverişine %20 indirim yapılacaktır. Kampanya sadece taze mevsim sebzeleri ürünlerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında her müşteri en fazla 20 TL indirim alabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarından indirim kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Teknik sorunlar nedeniyle düşmeyen indirimler 2 işgünü içerisinde Money Club karta yansıtılacaktır.

Mevsimin Tazesi Nar

3-30 Kasım 2017 tarihlerinde kampanya kapsamında Macrocenter mağazalarında kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile yapılan nar alışverişine %20 indirim yapılacaktır. Kampanya sadece taze mevsim sebzeleri ürünlerinde geçerlidir. Doğranmış ve ayıklanmış nar ürünleri dahil değildir. Kampanya kapsamında her müşteri en fazla 20 TL indirim alabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarından indirim kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Teknik sorunlar nedeniyle düşmeyen indirimler 2 işgünü içerisinde Money Club karta yansıtılacaktır.

Mevsimin Tazesi Karnabahar

6-31 Ekim 2017 tarihlerinde kampanya kapsamında Macrocenter mağazalarında kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile yapılan karnabahar alışverişine %20 indirim yapılacaktır. Kampanya sadece taze mevsim sebzeleri ürünlerinde geçerlidir. Konserve ve donuk ürünleri ve kuru sebze meyve ürünleri dahil değildir. Kampanya kapsamında her müşteri en fazla 20 TL indirim alabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarından indirim kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Teknik sorunlar nedeniyle düşmeyen indirimler 2 işgünü içerisinde Money Club karta yansıtılacaktır.

Mevsimin Tazesi İncir

11-30 Eylül 2017 tarihlerinde kampanya kapsamında Macrocenter mağazalarında kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile yapılan incir alışverişine %20 indirim yapılacaktır. Kampanya sadece taze mevsim meyveleri ürünlerinde geçerlidir. Konserve ve donuk ürünleri ve kuru meyve ürünleri dahil değildir. Kampanya kapsamında her müşteri en fazla 20 TL indirim alabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarından indirim kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Teknik sorunlar nedeniyle düşmeyen indirimler 2 işgünü içerisinde Money Club karta yansıtılacaktır.

Mevsimin Tazesi Üzüm

7-31 Ağustos 2017 tarihlerinde kampanya kapsamında Macrocenter mağazalarında kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile yapılan üzüm alışverişine %15 indirim yapılacaktır. Kampanya sadece taze mevsim meyveleri ürünlerinde geçerlidir. Konserve ve donuk ürünleri ve kuru meyve ürünleri dahil değildir. Kampanya kapsamında her müşteri en fazla 15 TL indirim alabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarından indirim kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Teknik sorunlar nedeniyle düşmeyen indirimler 2 işgünü içerisinde Money Club karta yansıtılacaktır.

Mevsimin Tazesi Şeftali

8-31 Temmuz 2017 tarihlerinde kampanya kapsamında Macrocenter mağazalarında kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile yapılan şeftali alışverişine %15 indirim yapılacaktır. Kampanya sadece taze mevsim meyveleri ürünlerinde geçerlidir. Nektarin ürünleri, konserve ve donuk ürünleri ve kuru meyve ürünleri dahil değildir. Kampanya kapsamında her müşteri en fazla 15 TL indirim alabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarından indirim kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Teknik sorunlar nedeniyle düşmeyen indirimler 2 işgünü içerisinde Money Club karta yansıtılacaktır.

Mango Günü’ne Özel Mango %15 İndirimli!

22 Temmuz 2017 tarihinde kampanya kapsamında Macrocenter mağazalarında kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile yapılan Mango alışverişine %15 indirim yapılacaktır. Kampanya sadece taze meyve ürünlerinde geçerlidir. Konserve, Donuk ürünleri ve Kurutulmuş ürünler dahil değildir. Kampanya kapsamında her müşteri en fazla 15 TL indirim alabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarından indirim kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Teknik sorunlar nedeniyle düşmeyen indirimler 2 işgünü içerisinde Money Club karta yansıtılacaktır.

Mevsimin Tazesi Kiraz

9-30 Haziran 2017 tarihleri arasında kampanya kapsamında Macrocenter mağazalarında kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile yapılan Kiraz alışverişine %20 indirim yapılacaktır. Kampanya sadece mevsim meyveleri ürünlerinde (meyveler, organik meyveler ve ithal meyveler) geçerlidir. Yer kirazı kampanyaya dahil değildir. Kampanya kapsamında her müşteri en fazla 20 TL indirim alabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarından indirim kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Teknik sorunlar nedeniyle düşmeyen indirimler 2 işgünü içerisinde Money Club karta yansıtılacaktır.

Ananas Günü’ne Özel Ananas %20 İndirimli!

27 Haziran 2017 tarihinde kampanya kapsamında Macrocenter mağazalarında kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile yapılan Ananas alışverişine %20 indirim yapılacaktır. Kampanya sadece taze meyve ürünlerinde geçerlidir. Konserve ve Donuk ürünleri dahil değildir. Kampanya kapsamında her müşteri en fazla 20 TL indirim alabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarından indirim kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Teknik sorunlar nedeniyle düşmeyen indirimler 2 işgünü içerisinde Money Club karta yansıtılacaktır.

Taze Sebze Günü’ne Özel Domates %15 İndirimli!

16 Haziran 2017 tarihinde kampanya kapsamında Macrocenter mağazalarında kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile yapılan domates alışverişine %15 indirim yapılacaktır. Kampanya sadece taze mevsim sebzeleri ürünlerinde geçerlidir. Konserve ve donuk ürünleri ile doğranmış, ayıklanmış ve kuru sebze ürünleri dahil değildir. Kampanya kapsamında her müşteri en fazla 15 TL indirim alabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarından indirim kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Teknik sorunlar nedeniyle düşmeyen indirimler 2 işgünü içerisinde Money Club karta yansıtılacaktır.

Mevsimin Tazesi Bezelye

15-31 Mayıs 2017 tarihleri arasında kampanya kapsamında Macrocenter mağazalarında kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile yapılan taze Bezelye alışverişine %20 indirim yapılacaktır. Kampanya sadece mevsim sebzeleri ürünlerinde (Bezelye Araka KG, Bezelye Sultani KG, Bezelye Sultani 300PK, Bezelye Sultaniye KG, Bezelye KG.) geçerlidir. Konserve ve donuk ürünleri, doğranmış-ayıklanmış sebzeler, otlar-yeşillikler dahil değildir. Kampanya kapsamında her müşteri en fazla 20 TL indirim alabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarından indirim kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Teknik sorunlar nedeniyle düşmeyen indirimler 2 işgünü içerisinde Money Club karta yansıtılacaktır.

Mevsimin Tazesi Kuşkonmaz

17 - 30 Nisan 2017 tarihleri arasında kampanya kapsamında Macrocenter mağazalarında kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile yapılan Kuşkonmaz alışverişine %20 indirim yapılacaktır. Kampanya sadece taze sebze ürünlerinde geçerlidir. Konserve ve Donuk ürünleri dahil değildir. Kampanya kapsamında her müşteri en fazla 20 TL indirim alabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarından indirim kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Teknik sorunlar nedeniyle düşmeyen indirimler 2 işgünü içerisinde Money Club karta yansıtılacaktır.

Mevsimin Tazesi Çilek

05- 20 Nisan 2017 tarihleri arasında kampanya kapsamında Macrocenter mağazalarında kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile yapılan Çilek alışverişine %15 indirim yapılacaktır. Kampanya sadece taze çilek ürünlerinde geçerlidir. Konserve ve Donuk ürünleri ve altın çilek ürünleri dahil değildir. Kampanya kapsamında her müşteri en fazla 15 TL indirim alabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarından indirim kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Teknik sorunlar nedeniyle düşmeyen indirimler 2 işgünü içerisinde Money Club karta yansıtılacaktır.

Mevsimin Tazesi Enginar

9- 31 Mart 2017 tarihleri arasında kampanya kapsamında Macrocenter mağazalarında kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile yapılan Enginar alışverişine %20 indirim yapılacaktır. Kampanya sadece taze enginar ürünlerinde geçerlidir. Konserve ve Donuk ürünleri dahil değildir. Kampanya kapsamında her müşteri en fazla 20 TL indirim alabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarından indirim kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Teknik sorunlar nedeniyle düşmeyen indirimler 2 işgünü içerisinde Money Club karta yansıtılacaktır.

Kapat
Money Club Kart Kullanım Koşulları ve İletişim İzni

Money Club Üyelik ve Rıza Beyanı*

Migros Ticaret A.Ş'ne ait Müşteri İletişimi ve Memnuniyet Programı ve/veya Money Club Programı; Migros tarafından işletilen elektronik ortamdakiler dahil tüm işyerlerinde, Program üyelerine; www.moneyclubkart.com linkinde yer alan ve güncellenen Program Ortakları (bundan böyle "Program Ortakları" olarak anılacaktır) ile birlikte de gerçekleştirebileceği genel ve özel kampanya, promosyon, indirim, tanıtım, kulüplere özel avantajlardan yararlanma ve benzeri olanaklar sunan müşteri odaklı bir pazarlama programıdır(Bundan böyle "Program" olarak anılacaktır). Üye, Program'a dahil olmak için aşağıdaki koşulları kabul eder.

 • Üye; Alışveriş bilgisi, isim, soyisim, cep telefon numaraları, doğum tarihi, yaşadığı şehir, cinsiyet, gibi kişisel bilgilerinin ve elektonik programlar nedeniyle ulaşılabilen lokasyon bilgisinin, kişisel olmayan bilgilerinin, Migros Ticaret A.Ş tarafından mal ve hizmetlerini tanıtmak, üyelerini tanımak ve iletişimini arttırmak, imajını arttırmak, ürün, hizmet ve iletişimini geliştirmek, kulüplere üye kaydetmek, müşteri memnuniyeti uygulamaları ve bilgilendirmeleri yapabilmek, denetim, veri analizi, araştırma, trendleri anlama, pazarlama ve reklam hizmetlerinde de kullanılmak üzere toplanmasına, veri kayıt sisteminde muhafaza edilmesine, sayılan amaçlarla "Program Ortakları", GSM Operatörleri / Sosyal Paylaşım Siteleri / Kargo şirketleri gibi ifa yardımcıları ile yurtiçinde ve yurtdışında paylaşılmasına ve işlenmesine izin verir.
 • Üye, Migros Ticaret A.Ş. veritabanında kayıtlı bilgileri hakkında sorgulama yapmak, kişisel bilgilerini düzeltmek/güncellemek ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini şu kanallar vasıtasıyla yapabilir: 444 10 44 Migros Müşteri Hzimetleri Merkezi / www.moneyclubkart.com / Migros Mobil Uygulaması.
 • Üye aksini belirtmedikçe, üyeliği sonlandığında da, bu madde kapsamında sayılan benzeri amaçlar doğrultusunda, mevcut verilerinin muhafaza edilmesini, paylaşılmasını, işlenmesini kabul eder. Üye, kişisel verilerinin işlenip işlenmediğini, yut içinde ve yurt dışında 3. Kişilere aktarılıp aktarılmadığını öğrenme, kişisel veriler işlenmişse ya da 3. Kişilere aktarılmışsa buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, bu verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun'da yer alan diğer haklarını talep etme hakkına sahiptir.
 • Migros Ticaret A.Ş, Migros'a hizmet veren tedarikçi veya ifa yardımcılarından alınan hizmetin/ürünün kapsamına göre kişisel bilgilerinizi paylaşmamız gerekirse, bu hizmet sağlayıcılarla kişisel bilgilerin güvenliğinin sağlanması için gizlilik anlaşması dahilinde uygun güvenlik tedbirlerine sahip olmalarını zorunlu kılıp, kendi maksatları doğrultusunda sizin kişisel bilgilerinizi kullanmalarını veya diğerlerine kişisel bilgilerinizi ifşa etmelerini yasaklamaktadır.
 • Program kapsamında üyenin internet deneyimini geliştirmek gibi çeşitli amaçlarla çerez (cookie) adı verilen teknik iletişim dosyaları (sabit sürücünüze yerleşen küçük dosyalar) kullanmaktadır. Çerezler yardımıyla toplanan kişisel veriler, işbu formda belirlenen amaçlarla Program ortakları ile paylaşılabilecektir. Üye, moneyclubkart.com.tr adresinden ve/veya tarayıcı ayarları aracılığı ile çerezlere ilişkin tercihlerini ayarlayabilir ve yönetebilir.
 • Üye, Programdan faydalanması için kendisine verilen kart ve numarasını, kullanıcı adı ve/veya şifreyi ve/veya bu programdan yararlanmak için oluşturduğu bilgiyi başkasına vermemeyi, kullandırmamayı, bunların saklanmasından sorumlu olduğunu, Üye veya başkası tarafından kötüye kullanıldığı, programların suistimal edildiği, formda beyan ettiği bilgilerin herhangi birinin doğru olmadığı/eksik olduğu tespit edilirse ya da kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun kapsamında kalmak şartı ile silinmesini talep ederse üyeliğe ilişkin her türlü hak ve kazanımların geri alınacağını, üyeliğin sonlandırılabileceğini veya diğer tedbirlerin uygulanabileceğini, bu kapsamda mevcut kişisel verilerinin Migros Ticaret A.Ş. tarafından anonim hale getirilebileceğini kabul ve taahhüt eder. Üye, bu konularda doğabilecek ihtilaflardan tüm sorumluluğun kendisinde olduğunu ve üzerindeki tüm haklarını kaybedeceğini kabul eder. Üye, program üyeliğinden yararlanmasını sağlayan iletişim aracının, pazarlama kanalının, iletişim bilgilerinin veya ileride devreye alınabilecek kart harici aracın kaybolması, çalınması halinde, bu durumu çağrı merkezine bildirecektir. Bildirim yapılıncaya kadar doğabilecek her türlü zarardan Üye sorumludur.
 • Migros ve Program Ortakları, Program şartlarını değiştirebilir, programı durdurabilir, üyeliği iptal edebilir, üyeliğe ilişkin aidat talep edebilir. Üyelik sona erdiğinde kartta biriken puanlar ve Üyeye kazandırılan haklar Migros ve/veya Program Ortakları tarafından silinecek ve geri alınacaktır.
 • Bir üyenin, bu programa ait aynı üyelik bilgileri ile kayıtlı birden fazla üyelik tespit edilirse, bu kayıtlar ilgili üye adına birleştirilir. Bir üyenin tek bir kaydı olabilir.
 • Müşteri İletişimi ve Memnuniyet Programı ve/veya Money Club Programı ve Program Ortaklarına 18 yaşın üzerindeki Türkiye'de yaşayanların üye olabileceğini kabul eder.
 • Migros, kümüle (toplu) Kullanıcı bilgilerini ad-soyad bilgilerini içermeyecek şekilde iş ortakları (yatırımcıları dahil), basın gibi üçüncü şahıslar ile paylaşabilir.
 • Migros'un devri, bir başka şirket ile birleşmesi ve/veya ünvan değişikliği hallerinde de bu koşullar geçerlidir.
 • Migros Ticaret A.Ş'nin Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikası www.migros.com.tr web adresinde yayınlanmaktadır. Üye, daha detaylı bilgi sahibi olmak için buraya başvurabilir.
 • Migros Ticaret A.Ş. yasal mevzuat çerçevesinde zorunlu kılınan durumlarda dahil olmak üzere muhtelif zamanlarda işbu Money Club Üyelik ve Rıza Beyan formunda değişiklik yapabilecek olup, Üye, yapılan değişiklikleri moneyclubkart.com'tr adresinden takip edebilecektir.
Lütfen Money Club Üyelik ve Rıza Beyanı'nı kabul ediniz.
*

Ticari Elektronik İleti
Üye, Program'ın yürürlüğe sokabileceği uygulamalar çerçevesinde; doğrudan ve dolaylı olarak Migros ve Program ortakları tarafından, genel ve özel kampanyalar, avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklâm, pazar araştırması anketleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları, bilgilendirmelerine ilişkin olarak her türlü elektronik iletişim aracı ile kendisine ticari elektronik ileti gönderilmesine, kulüplere üye kaydedilmesine izin verir.


Lütfen iletişim tercihinizi yapınız.
*
Neden sizden bu izni istiyoruz? Bilgi için tıklayınız. Gönder
Kapat
Cep telefonunuza gönderilen kodu aşağıdaki alana giriniz.