Ana Sayfa  /  Money Kampanyası

Hedefinizi Tutturun %50 Daha Fazla MONEY Kazanın !

Hedefinizi tutturun, %50 daha fazla Money kazanın.

Kasa fişinizde size özel sunulan kampanya 1 – 31 Aralık 2010 arasında Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter, 5M Migros ve Sanal Market’te Money Club , Money Visa veya Money Club özellikli kartlarla yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Kasa fişinde her Money Club üyesine, kişiye özel bir kampanya harcama tutarı ve bedava alışveriş ödülü teklifi sunulacaktır. Kampanya harcama tutarına alkollü ürünler, sigara, cep telefonu kontörü, puan kullanımları, alışverişte kazandığı anında indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir.

Kampanyaya kayıtlı müşteriler katılabilir. Kayıtsız Money Club Kart sahipleri kampanya dönemi içerisinde kayıt işlemi yapsalar bile 1 Aralık’tan itibaren yaptıkları alışverişleri kampanya kapsamında değerlendirilir.

Kampanya kapsamında kazanılan Money’ler 2 gün içinde kartınıza yüklenecek ve 9 Ocak 2011’a kadar Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter, 5M Migos, Sanal Market ve anlaşmalı Shell istasyonlarında kullanılabilecektir. Money sadece Money Club, Money Visa , Money Club Pro kartlar ve Money özellikli Shell Club Smart Card ile kullanılabilir.

Her Money Club kart sahibinin tek ve birbirine bağlı kartları ile yararlanabileceği bir adet kendisine özel sunulan kampanya harcama hedefi olacaktır. Kampanya harcamaları, kasa fişlerinden, mağaza danışmalarından, Migros ve 5M mağazalarında bulunan kiosklardan takip edilebilir.

Farklı hesaplarda bulunan ve kullanılan kayıtlı kartlarınız, kampanyadan bulundukları hesaplardaki kampanya harcama hedefi ile yararlanabileceklerdir.

Money Kredi Kartına Özel 2 Kat Money Kazanın !!!
Kişiye özel kampanya hedef tutarının tamamını Money kredi kartı ile ödeyerek gerçekleştirenlere 2 kat Money verilecektir. 2 kat money kampanyasından yararlanılabilmesi için Money kredi kart’ın kasa işlemlerinden önce kasiyere verilmesi ve ödemenin de Money kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. Money kredi kart’ın kullanılmasından dolayı kazanılan moneyler 2 gün içinde Money Kredi kartına yüklenecek, Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter, 5M Migos, Sanal Markette yapılacak alışverişlerde kullanılabilecektir.

Size sunulan kampanya teklifini öğrenmek için şimdi tıklayınız!

Kampanya Teklifinizi ve Harcamanızı Takip Edebileceğiniz Diğer Kanallar:
 • Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter, 5M Migros ve Sanal Market mağazaları alışveriş fişlerinden
 • 444 10 44 nolu Money Club Müşteri Hizmetleri
 • Mağaza danışmaları
 • Migros ve 5M Migros mağazalarında bulunan kiosklar
 • "KAZAN” yazıp 16 haneli Money Club kart, 17 haneli Money özellikli Shell Club Smart Card yada Money Club özellikli kart numaranızı aralarında birer boşluk bırakıp 0532 444 10 44 numaralı telefona kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Money kredi kartı sahipleri ise “KAZAN yazıp, kartın sol alt köşesinde yer alan 10 haneli MIN numarasını göndererek kazançlarını öğrenebilirler. (Bu hizmet 1 SMS ile ücretlendirilecektir.)

Sıklıkla Sorulan Sorular

Kampanya hangi tarihler için geçerlidir?
Kampanyamız 1-31 Aralık 2010 tarihleri için geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için nerelerden alışveriş yapmalıyım?
Kampanyamızdan yararlanmanız için Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter, 5M ve Sanal Market’ten alışveriş yapabilirsiniz. Tüm formatlarımızdan yapılan alışverişler geçerlidir . Shell akaryakıt istasyonlarından yapılan akaryakıt alışverişleri bu kampanyaya dahil değildir.

Hangi kartlar ile kampanyadan yararlanabilirim?

Money Club Kart, Money Visa, Money Club Pro kartları ve Money özellikli Shell Club Smart Card ve Money Club özelikli diğer kartlar kampanyadan yararlanabilir. Ayrıca kampanya kapsamındaki alışverişlerde Migros Club kartlarda kullanılabilir. Migros Club kart kullanılarak yapılacak alışverişlerde kazanılan hak edişin kullanılabilmesi için kartın Money Club Kart ile yenilenmesi gerekmektedir. Kampanyadan Yat Kart, Otel Kart sahipleri ve Mağaza Toptan kartlar yararlanamaz.

Aldığım tüm ürünler harcama kotasına dahil midir?
Hayır, alkollü ürünler, sigara, cep telefonu kontörü, puan kullanımları, alışverişte anında kazanılan indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil edilememektedir.

Elektronik ürün alabilir miyim?

Evet sizin için belirlenmiş olan harcama rakamına elektrikli ve elektronik ürün alımlarınız dahildir.

“%50 Daha Fazla Money Kazanın” ne anlama geliyor?
Kampanya kapsamında verilecek ödül tutarları bir önceki kampanyada yer alan ödül tutarlarının %50 fazlasıdır. Alışveriş fişinizde belirtilen hediye Money tutarı, alışveriş hedefinin tamamlanmasından itibaren 2 gün içinde karta yüklenecektir. Kampanya sonunda kazanılacak hediye tutarı fişte belirtilen ile aynı olacaktır.

Money kredi kartına özel 2 kat money kampanyasından nasıl yararlanabilirim?

Kişiye özel kampanya hedef tutarının tamamını Money kredi kartı ile ödeyerek gerçekleştirenler 2 kat Money kazanacaklardır. 2 kat money kampanyasından yararlanılabilmesi için Money kredi kart’ın kasa işlemlerinden önce kasiyere verilmesi ve ödemenin de Money kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. Örneğin: hedefiniz 150 TL ve ödülünüz 10 TL. Kampanya harcama hedefiniz olan 150 TL’yi Money Kredi kartını tanıtmada ve ödemede kullanılırsanız 10 TL Money Puan ve 10 TL değerinde de Money kazanabileceksiniz. Bu şekilde 2 kat money yani 20 TL Money kazanmış olacaksınız.

Money kredi kartına özel 2 kat money puanını ne zaman ve nasıl kullanabilirim?

Bu kampanyadan kazanılan Money’ler 2 gün içinde Money Kredi Kartı’nıza yüklenecek,

Money kredi kartına özel 2 kat money kampanyasında Money kredi kartını sadece tanıtmada kullansam kampanyadan yararlanabilir miyim?
Kampanya harcama hedefinde sadece money kredi kartı tanıtmada kullanılarak gerçekleştirildiği durumda kampanyadan yararlanılamaz. Sadece kampanya hedefi gerçekleşmiştir. Bu nedenle, 2 kat Money kampanyasından yararlanılamaz.

Örneğin: 500 tl kampanya hedefi ve ödülü 20TL Money olan bir müşteri, kampanya harcamasında money kredi kartını sadece tanıtmada kullandı. Ödemede kullanmadığı için 2 kat money yani 40TL kazanamaz. Sadece kampanyada hedefini gerçekleştirdiği için kampanya ödülü olan 20 tl money kazanacaktır.

Money kredi kartına özel 2 kat money kampanyasında Money kredi kartını sadece ödemede kullansam kampanyadan yararlanabilir miyim?
Kampanya harcama hedefinde sadece money kredi kartı ödemede kullanılarak kampanyadan yararlanılamaz. Sadece kampanya hedefi gerçekleşmiştir. 2 kat Money kampanyasından yararlanılamaz.

Örneğin: 500 tl kampanya hedefi ve ödülü 20TL Money olan bir müşteri, kampanya harcamasında money kredi kartını sadece ödemede kullandı. Tanıtmada kullanmadığı için 2 kat money kazanamaz. Tanıtmada kullanmadığı için 2 kat money yani 40TL kazanamaz. Sadece kampanyada hedefini gerçekleştirdiği için kampanya ödülü olan 20 tl money kazanacaktır.

Money kredi kartına özel 2 kat money kampanyasında harcama hedefinin bir kısmında Money kredi kartını kullansam kampanyadan yararlanabilir miyim?

Hayır kampanyadan yararlanılamaz, kampanya harcama hedef tutarının tamamı Money Kredi Kartı hem tanıtmada hem de ödemede kullanılmalıdır.

Örneğin: Hem money kredi kartı hem de money club kartınız var. Kampanya harcama hedefiniz 500 TL ve ödülünüz 20 TL Money. 2 kat money kampanya ödülünüz ise 40TL Money. 500 TL kampanya harcama tutarının 300 TL sini Money Club kartı tanıtmada kullandınız ve ödemeyi nakit yada başka bir kredi kartı ile yaptınız. 200 TL sini Money kredi kartını hem tanıtmada hem de ödemede kullandınız. Bu durumda sadece hedefinizi tutturmuşsunuzdur. 500 tl harcamanın sadece 300 tl si money kredi kartı kullanılarak yapıldığı için 2 kat money kazanılamaz. Sadece kampanya hedefinizi gerçekleştirdiğiniz için kampanya ödülü olan 20 tl money kazanılacaktır.

Kampanya teklifini nasıl öğrenebilirim?
 • Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter, 5M Migros ve Sanal Market mağazaları alışveriş fişlerinizden
 • www.moneyclubkart.com’dan
 • 444 10 44 nolu Money Club Müşteri Hizmetleri’ni arayarak
 • Mağaza danışmalarından
 • Migros ve 5M Migros mağazalarında bulunan kiosklardan öğrenebilirsiniz.
 • "KAZAN” yazıp 16 haneli Money Club kart, 17 haneli Money özellikli Shell Club Smart Card yada Money Club özellikli kart numaranızı aralarında birer boşluk bırakıp 0532 444 10 44 numaralı telefona kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Money kredi kartı sahipleri ise “KAZAN yazıp, kartın sol alt köşesinde yer alan 10 haneli MIN numarasını göndererek kazançlarını öğrenebilirler. (Bu hizmet 1 SMS ile ücretlendirilecektir.)

1 Aralık’ tan itibaren kampanyaya dahil olan alışveriş tutarımı nasıl öğrenebilirim?
 • Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter, 5M Migros ve Sanal Market mağazaları alışveriş fişlerinizden
 • www.moneyclubkart.com’dan
 • 444 10 44 nolu Money Club Müşteri Hizmetleri’ni arayarak
 • Mağaza danışmalarından
 • Migros ve 5M Migros mağazalarında bulunan kiosklardan öğrenebilirsiniz.
   
Kampanya kapsamında kazanmış olduğum Money’lerimi nasıl kullanabilirim?
Kampanya kapsamında Money’ler 2 gün içinde kartınıza yüklenecek,9 Ocak 2011’e kadar dilediğiniz mağazalarımızda (Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter, 5M Migos ve Sanal Market’te) kasalarda kullanabilirsiniz.

Kazanmış olduğum Money’lerin, hepsini veya bir kısmını istediğim alışverişte kullanabilir miyim?
Kazanılan Money’ler tüm formatlarda olmak üzere, parçalı tutarlarda bölünerek kullanılabilinir. Kazanılan tutar kadar alışveriş yapılmak mecburiyeti yoktur.


Kullanmış olduğum karta herhangi bir kampanya teklifi sunulmamıştır? Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?
Kampanyadan yararlanmak için kartınızı kayıtlamanız gerekmektedir. Kayıtlandıktan sonra hedefinizi öğrenebilirsiniz. Kayıtsız olan kartınız ile kampanya tarihleri boyunca (1-31 Aralık) yaptığınız alışverişler de geçerlidir.

Yeni bir kart aldım, bu kampanyadan yararlanabilir miyim?

Yeni kart sahipleri de kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için kartınızı kayıtlamanız gerekmektedir. Kayıtlandıktan sonra hedefinizi öğrenebilirsiniz. Kayıtsız olan kartınız ile kampanya tarihleri boyunca (1-31 Aralık) yaptığınız alışverişler de geçerlidir.

Money özellikli Shell Club Smart Card kart aldım, bu kampanyadan yararlanabilir miyim?
Yeni kart sahipleri de kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için kartınızı kayıtlamanız gerekmektedir. 0212 4442020 Shell müşteri hizmetlerinden kayıt bilgileri kontrol edilebilir ve kayıtlanabilir. Kayıtlandıktan sonra hedefinizi öğrenebilirsiniz. Kayıtsız olan kartınız ile kampanya tarihleri boyunca (1-31 Aralık) yaptığınız alışverişler de geçerlidir. Kasa fişinizde size özel sunulan kampanya 1-31 Aralık 2010 arasında Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter, 5M Migros ve Sanal Market’den yapılan alışverişlerde geçerlidir. Shell akaryakıt istasyonlarından yapılan akaryakıt alışverişleri kampanya harcamalarına dahil değildir.

Yeni kart aldım, kampanya teklifimi nasıl öğrenebilirim?

Kartınızı kayıtladıktan bir gün sonra kampanya teklifinizi öğrenebileceksiniz.

Daha önce Money Club Kart almıştım, ancak şimdi kayıtlayabildim, kampanyadan yararlanabilecek miyim?
Kartınızı 1 Aralık’tan bu yana kullandıysanız eğer, bu kart ile yapmış olduğunuz harcamalar kampanya koşulları kapsamında dahil edilecektir. Kartınızın kayıtlanması önemlidir.

Migros Club Kartım var. Henüz Money Club Kart almadım, ancak 1 Aralık tarihinden sonra Migros Club Kartımla alışveriş yaptım, Migros Club Kartım ile yapmış olduğum alışverişler geçerli olacak mı? Migros Club Kart ile bu kampanyadan yararlanabilir miyim?

Migros Club Kartınız ile yapmış olduğunuz alışverişler geçerlidir, ancak kampanyada kazanmış olduğunuz çeki kullanabilmek için Money Club Kart almanız ve Money Club kartınızı Migros Club kartınız ile birleştirmeniz gerekmektedir. Bu işlemi kasalarımızdan ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Aynı aile içerisinde her bireyde farklı kartlar var. Kampanya teklifi her bir kartda farklı veya aynı mıdır? Örneğin: Eşime SMS ile kampanya teklifi gönderilmiş, xxx TL harcayınca xx TL hediye. Eşim kendi kartı ile ben de kendi kartım ile aynı harcamayı yaparsak, iki ayrı hediye çeki mi kazanmış olacağız ?
Kartlarınız aynı hesabın altında ise ödül kazanımız bir kez olacaktır. Her iki kart farklı hesaplarda ise, her kart için önerilen kampanya hedefi yakalandığında iki ayrı hediye çeki kazanmış olacaksınız.

İki farklı kartım var, bu kartları birleştirebilir miyim?
Kampanya dönemi boyunca farklı hesaplarda yer alan kartlarınız, kampanya sonuna kadar bulundukları hesaplarda takip edilecektir. Bu hesaplarınıza belirlenen harcama hedefi için aktif olarak kullandığınız kartınız ile kampanya harcamınızı yapabilirsiniz ve kampanyadan bu şekilde yararlanabilirsiniz.

Kartlarımı ayırmak istiyorum?
Kampanya dönemi boyunca hesabınızda yer alan kartlarınız aynı hesap içinde takip edilecektir. Aktif olarak kullandığınız kartınız ile kampanya harcamınızı yapabilirsiniz. Farklı bir kart kullanmak istiyorsanız yeni bir edinmeniz gerekmektedir.

Kartımı Migrostan aldım, Tansaş’tan da alışveriş yapsam kampanyaya dahil olur mu?

Tüm Migros, 5M, Tansaş, Macrocenter, Şok mağazalarından almış olduğunuz tüm Money Club Kartlar ile bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Tüm Money Club kartlar ile her formatımızda (Migros, 5M, Tansaş, Macrocenter, Şok mağazaları ve Sanal Market’den) yapmış olduğunuz kampanya kapsamındaki alışverişiniz kampanyaya dahil olacaktır.

Aynı anda indirim kampanyalarından da yararlanabilir miyim?

Aynı anda mağazalarımızda karta özel olarak gerçekleştirilen ürün ve indirim kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. Kampanya harcamanıza bu indirimlerle anında düşen tutarlar dahil değildir.

Kampanyada sunulan harcama tutarını tek seferde mi yapmam gerekiyor?

Hayır, size sunulan kampanya harcama tutarını 1-31 Aralık tarihlerin arasında yani toplamda yapmanız gerekmektedir. 1 Aralık’tan 31 Aralık’a kadar toplam harcama tutarınız kampanya koşullarına göre gerçekleşmelidir. Hesapta bulunan kartların farklı zaman ve tutarlarda yapmış oldukları alışverişin toplamı kampanya alışverişi için takip edilecektir.

Kasa fişinde bu kampanya ile ilgili hiç mesaj çıkmadı?
Çok nadir olarak teknik aksamadan dolayı kasa fişine mesaj çıkmayabilir.

Bu kampanyadan Yat-Otel-Servis kartları ve Money Club Pro kartları yararlanabilir mi?
Bu kampanyadan, yat ve otel kartlar yararlanamaz, ancak Money Club Pro ve Servis kartlar kampanyadan yararlanabilir.

Sunulan kampanya teklifimin iki katı kadar harcama yaptım, bu durumda kazanacağım çek iki katına çıkar mı? Örneğin; kampanya teklifimi 300 TL harcamaya 30 TL=30 Money kazanabiliyorum, ancak ben 600 TL ve üzeri alışveriş yaptım bu durumda 60 TL = 60 Money kazanabilecek miyim?
Hayır, kampanya teklifinize göre Money kazanabilirsiniz. Daha fazla harcama yapıldığında daha çok money kazanılmayacaktır. Her müşteri 1 kere yararlanabilir.

Kampanya kanallarından (alışveriş fişi, Migros ve 5M Migros’lardaki kiosklardan, moneyclubkart.com) kampanya harcamam daha az görülmektedir. Oysa daha çok hacama yapılmıştı. Neden?
Eğer alışverişlerinizde alkollü ürünler, sigara, cep telefonu kontörü, puan kullanımları, alışverişte anında kazanılan indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil ise kampanya harcama tutarı içinde kabul edilmemektedir. Gün içinde yapılan alışverişler birgün sonra kampanya harcama tutarına dahil edilecektir.

Mağaza alışveriş fişimde kampanya harcamamın ne kadar olduğu bilgisi yer almaktadır. Bu alışverişteki harcama tutarımda dahil midir?
Hayır, alışveriş fişinizde görmüş olduğunuz kampanya harcama tutarına bu alışverişteki harcama tutarınız dahil edilmemiştir. Gün içinde yapılan alışverişler birgün sonra kampanya harcama tutarına dahil edilecektir.

Kampanya harcama hedefleri nasıl belirleniyor?
Müşterilerimizin aylık ortalama harcamalarına göre müşterinin en fazla çek ödülü kazanabileceği kendi lehine uygun kampanya teklifi sunulmuştur. Bu nedenle, kampanya teklifleri farklıdır.
Kapat
Money Club Kart Kullanım Koşulları ve İletişim İzni

Money Club Üyelik ve Rıza Beyanı*

Migros Ticaret A.Ş'ne ait Müşteri İletişimi ve Memnuniyet Programı ve/veya Money Club Programı; Migros tarafından işletilen elektronik ortamdakiler dahil tüm işyerlerinde, Program üyelerine; www.moneyclubkart.com linkinde yer alan ve güncellenen Program Ortakları (bundan böyle "Program Ortakları" olarak anılacaktır) ile birlikte de gerçekleştirebileceği genel ve özel kampanya, promosyon, indirim, tanıtım, kulüplere özel avantajlardan yararlanma ve benzeri olanaklar sunan müşteri odaklı bir pazarlama programıdır(Bundan böyle "Program" olarak anılacaktır). Üye, Program'a dahil olmak için aşağıdaki koşulları kabul eder.

 • Üye; Alışveriş bilgisi, isim, soyisim, cep telefon numaraları, doğum tarihi, yaşadığı şehir, cinsiyet, gibi kişisel bilgilerinin ve elektonik programlar nedeniyle ulaşılabilen lokasyon bilgisinin, kişisel olmayan bilgilerinin, Migros Ticaret A.Ş tarafından mal ve hizmetlerini tanıtmak, üyelerini tanımak ve iletişimini arttırmak, imajını arttırmak, ürün, hizmet ve iletişimini geliştirmek, kulüplere üye kaydetmek, müşteri memnuniyeti uygulamaları ve bilgilendirmeleri yapabilmek, denetim, veri analizi, araştırma, trendleri anlama, pazarlama ve reklam hizmetlerinde de kullanılmak üzere toplanmasına, veri kayıt sisteminde muhafaza edilmesine, sayılan amaçlarla "Program Ortakları", GSM Operatörleri / Sosyal Paylaşım Siteleri / Kargo şirketleri gibi ifa yardımcıları ile yurtiçinde ve yurtdışında paylaşılmasına ve işlenmesine izin verir.
 • Üye, Migros Ticaret A.Ş. veritabanında kayıtlı bilgileri hakkında sorgulama yapmak, kişisel bilgilerini düzeltmek/güncellemek ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini şu kanallar vasıtasıyla yapabilir: 444 10 44 Migros Müşteri Hzimetleri Merkezi / www.moneyclubkart.com / Migros Mobil Uygulaması.
 • Üye aksini belirtmedikçe, üyeliği sonlandığında da, bu madde kapsamında sayılan benzeri amaçlar doğrultusunda, mevcut verilerinin muhafaza edilmesini, paylaşılmasını, işlenmesini kabul eder. Üye, kişisel verilerinin işlenip işlenmediğini, yut içinde ve yurt dışında 3. Kişilere aktarılıp aktarılmadığını öğrenme, kişisel veriler işlenmişse ya da 3. Kişilere aktarılmışsa buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, bu verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun'da yer alan diğer haklarını talep etme hakkına sahiptir.
 • Migros Ticaret A.Ş, Migros'a hizmet veren tedarikçi veya ifa yardımcılarından alınan hizmetin/ürünün kapsamına göre kişisel bilgilerinizi paylaşmamız gerekirse, bu hizmet sağlayıcılarla kişisel bilgilerin güvenliğinin sağlanması için gizlilik anlaşması dahilinde uygun güvenlik tedbirlerine sahip olmalarını zorunlu kılıp, kendi maksatları doğrultusunda sizin kişisel bilgilerinizi kullanmalarını veya diğerlerine kişisel bilgilerinizi ifşa etmelerini yasaklamaktadır.
 • Program kapsamında üyenin internet deneyimini geliştirmek gibi çeşitli amaçlarla çerez (cookie) adı verilen teknik iletişim dosyaları (sabit sürücünüze yerleşen küçük dosyalar) kullanmaktadır. Çerezler yardımıyla toplanan kişisel veriler, işbu formda belirlenen amaçlarla Program ortakları ile paylaşılabilecektir. Üye, moneyclubkart.com.tr adresinden ve/veya tarayıcı ayarları aracılığı ile çerezlere ilişkin tercihlerini ayarlayabilir ve yönetebilir.
 • Üye, Programdan faydalanması için kendisine verilen kart ve numarasını, kullanıcı adı ve/veya şifreyi ve/veya bu programdan yararlanmak için oluşturduğu bilgiyi başkasına vermemeyi, kullandırmamayı, bunların saklanmasından sorumlu olduğunu, Üye veya başkası tarafından kötüye kullanıldığı, programların suistimal edildiği, formda beyan ettiği bilgilerin herhangi birinin doğru olmadığı/eksik olduğu tespit edilirse ya da kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun kapsamında kalmak şartı ile silinmesini talep ederse üyeliğe ilişkin her türlü hak ve kazanımların geri alınacağını, üyeliğin sonlandırılabileceğini veya diğer tedbirlerin uygulanabileceğini, bu kapsamda mevcut kişisel verilerinin Migros Ticaret A.Ş. tarafından anonim hale getirilebileceğini kabul ve taahhüt eder. Üye, bu konularda doğabilecek ihtilaflardan tüm sorumluluğun kendisinde olduğunu ve üzerindeki tüm haklarını kaybedeceğini kabul eder. Üye, program üyeliğinden yararlanmasını sağlayan iletişim aracının, pazarlama kanalının, iletişim bilgilerinin veya ileride devreye alınabilecek kart harici aracın kaybolması, çalınması halinde, bu durumu çağrı merkezine bildirecektir. Bildirim yapılıncaya kadar doğabilecek her türlü zarardan Üye sorumludur.
 • Migros ve Program Ortakları, Program şartlarını değiştirebilir, programı durdurabilir, üyeliği iptal edebilir, üyeliğe ilişkin aidat talep edebilir. Üyelik sona erdiğinde kartta biriken puanlar ve Üyeye kazandırılan haklar Migros ve/veya Program Ortakları tarafından silinecek ve geri alınacaktır.
 • Bir üyenin, bu programa ait aynı üyelik bilgileri ile kayıtlı birden fazla üyelik tespit edilirse, bu kayıtlar ilgili üye adına birleştirilir. Bir üyenin tek bir kaydı olabilir.
 • Müşteri İletişimi ve Memnuniyet Programı ve/veya Money Club Programı ve Program Ortaklarına 18 yaşın üzerindeki Türkiye'de yaşayanların üye olabileceğini kabul eder.
 • Migros, kümüle (toplu) Kullanıcı bilgilerini ad-soyad bilgilerini içermeyecek şekilde iş ortakları (yatırımcıları dahil), basın gibi üçüncü şahıslar ile paylaşabilir.
 • Migros'un devri, bir başka şirket ile birleşmesi ve/veya ünvan değişikliği hallerinde de bu koşullar geçerlidir.
 • Migros Ticaret A.Ş'nin Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikası www.migros.com.tr web adresinde yayınlanmaktadır. Üye, daha detaylı bilgi sahibi olmak için buraya başvurabilir.
 • Migros Ticaret A.Ş. yasal mevzuat çerçevesinde zorunlu kılınan durumlarda dahil olmak üzere muhtelif zamanlarda işbu Money Club Üyelik ve Rıza Beyan formunda değişiklik yapabilecek olup, Üye, yapılan değişiklikleri moneyclubkart.com'tr adresinden takip edebilecektir.
Lütfen Money Club Üyelik ve Rıza Beyanı'nı kabul ediniz.
*

Ticari Elektronik İleti
Üye, Program'ın yürürlüğe sokabileceği uygulamalar çerçevesinde; doğrudan ve dolaylı olarak Migros ve Program ortakları tarafından, genel ve özel kampanyalar, avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklâm, pazar araştırması anketleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları, bilgilendirmelerine ilişkin olarak her türlü elektronik iletişim aracı ile kendisine ticari elektronik ileti gönderilmesine, kulüplere üye kaydedilmesine izin verir.


Lütfen iletişim tercihinizi yapınız.
*
Neden sizden bu izni istiyoruz? Bilgi için tıklayınız. Gönder
Kapat
Cep telefonunuza gönderilen kodu aşağıdaki alana giriniz.